HAKKIMIZDA

2018 Yılında İstanbul’da kurulmuş olan firmamız yalnızca parfüm alanında uzmanlaşmakta ve kendisini sürekli yenileyerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak firmamızın ana kriteridir. Firmamız yüzde yüz türk sermayeli bir aile şirketidir. 

VİZYON

Beklentilerin üzerinde memnuniyet sağlayarak mutlu müşteriler yaratmak ve rekabetçi fiyat politikası ile tüm insanları güzel kokularla buluşturmak. 

MİSYON

Müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, 

Sektörünü çok iyi tanıyan,

Güvenilir, yüksek kaliteli ürünler sunan, 

Müşterilerinin beklentilerini bilen, dinleyen ve bunların en üst düzeyde tatminini hedefler.

Size yardımcı olmamı ister misiniz ? 

Bunun için buradayım !

 

 

Whatsapp 

0533-245-68-07

e-mail 

info@viona.com.tr

Mesajınız bize ulaştı!

logosiyah.png
NEDEN VİONA ?

Kalitenin sürekli geliştirilmesine gösterilen hassasiyet ile yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. Kullanılan tüm hammaddeler 1.sınıf olup, doğal çiçek ve baharat özlerinden oluşmaktadır. Ürünlerimizde sentetik hammadde kullanımı mevcut değildir.  Üretimin her aşamasında otomasyon hakimdir. Her ürün kimyager kontrolü altında üretilir ve laboratuvar ortamında kalite testlerinden geçtikten sonra siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur. 

S.S.S

PARFÜMÜN KALICI OLMASI İÇİN UYGULANAN YÖNTEMLER NELERDİR?

Parfümünüzü ilk olarak nabız bölgelerine sıkmalısınız. Bilekler,boyun,kulak arkası,iç bilekler, ve dirseklere sıktığınızda kalıcı etkisi daha yoğun olacaktır. Parfümü sıkıp kullandıktan sonra kapağını mutlaka kapatarak, içindeki kalıcılık kokusunu muhafaza etmelisiniz. Çünkü parfüm hava ile temas ettiğinde etkisinin azalma olasılığı oldukça yüksektir. 

PARFÜM NASIL SEÇİLMELİDİR? 

Her insanın ten kimyası birbirinden farklı olduğu için, bir başkasının üzerinde kokusunu beğendiğiniz bir parfümü kendi teninizde denemeden satın alma yanılgısına düşmeyin. Parfümün gerçek kokusu vücut kimyanız ile temas ettiğinde ortaya çıkar. Parfümü iç bileklerinize sıkın ve kokunun oturması için en az 5 dk bekleyin.

PARFÜM NASIL KULLANILMALIDIR? 

Parfüm kullanmanın ilk şartı cildin temiz, yani tüm kokulardan arınmış olmasıdır. Parfümünüzün daha kalıcı olmasını istiyorsanız, duş sonrası sürebilirsiniz. Cildinizdeki gözeneklerin açık olması cildin kokuyu daha iyi emip tutmasını sağlar. Duş sonrasında parfümünüzün yan ürünleri olan (krem,vücut losyonları) kullanmak koku kalıcılığınızı arttıracaktır. 

PARFÜM NASIL SAKLANMALIDIR ?

Parfümünüzü karanlıkta ışık görmeyen bir yerde (dolap içlerinde) muhafaza edebilirsiniz. Parfümünüzün uzun süre aynı kalitede kalmasını istiyorsanız hiçbir zaman soğuk, sıcak ve ışık alan yerlerde bırakmayınız. 

TEN RENGİNE GÖRE PARFÜM SEÇİMİ 

Açık Tenli ve Sarışınlar İçin;

Sarışınlar için parfüm seçimi tatlı vanilya notları ile sarılıp sarmalanmış hanımeli, müge, zambak gibi zarif çiçeksi notlara sahip parfümleri tercih etmelidir. Bu parfümler musk notlarla desteklenmiş olursa sarışın tenlerdeki kalıcılıkları da daha fazla olacaktır. Sarışın beyaz tenli kadınların büyük çoğunluğu kuru cilt, yani asit oranı düşük cilt tipine sahiplerdir.

 

Bu nedenle beyaz tenlilerin parfüm seçiminde çiçek kokularını tercih etmeleri hem tenlerine daha çok yakışır hem de cilt tipleri kuru olduğu için bu seçim, etkisini diğerlerine göre daha uzun muhafaza eder. Genelde meyveli kokular hafiflik ve tazelik etkisi, hissi verir. Temel notalarında portakal, limon, bergamot, mandalina bulunur. Fresh etkisi ile hafif ve taze kokuları beyaz açık tenli kişiler kullanıp tercih edebilirler. Sarışın ve beyaz tenli kişiler baharatlı kokulardan uzak durmalıdır.

 

Bu tip ağır kokuları sarışınların tenleri kaldıramaz. Çiçek ağırlıklı kokular sarışınlara daha çok yakışacaktır ve çiçek ağırlıklı kokularla sarışınların tenleri çok uyumludur.Sarışınlar aynı zamanda meyve kokulu parfümleri de değerlendirebilirler. Meyve ağırlıklı kokular da sarışınlara çok yakışır.

Esmer Tenliler İçin;

Temel notalarında patçuli, sandal ağacı, vetiver, sedir ağacı olan keskin kokulardır. Genelde aromatik ve baharat kokularla zenginlik katan keskin kokular hormonal seksüel dürtüleri hareketlendirir ve çevrenizde güçlü etki yaratmaktadır. esmer tenli hanımlar gül ve yasemin ile zenginleştirilmiş oryantal parfümler sayesinde kendilerine daha bir güvenli olacaklar Esmer tenlilerin büyük çoğunluğunun cilt tipi yağlıdır. Bu nedenle seçecekleri parfüm oryantal veya egzotik kokular olmalıdır. Bu kokular sıcak ve şehvet uyandırıcı esansların karışımından oluşur. Temel notaları misk, amber, vanilya ve değerli ağaçlardır bunlara genellikle egzotik ağaçlar ve baharat özleri eşlik etmektedir.

Kumral ve Buğday Tenliler İçin;

Kumral diye de adlandırılan buğday ten rengine sahip bireylere yakışacak en güzel koku ise şipredir, bu koku kuvvetli esansların karışımından oluşur. Temel notalarında ağaç, vanilya, baharat var olan egzotik ve ağır kokular oryantal etki bırakmaktadır. Esmer ve buğday tenli kişiler daha çok baharat ve çikolata ağırlıklı kokuları tercih edebilirler. Onların tenleri bu tarz kokuları rahatlıkla kaldırır. Sarışınlara önerdiğimiz çiçek ve meyvemsi kokular ise esmerlerde aynı güzel etkiyi yaratmayabilir. Hem fazla hafif kalır hem de sarışın bir kadının teninde koktuğu gibi güzel kokmaz.